Gdzie kupić doładowanie energii?

Wszystko o licznikach przedpłatowych i cenach energii

Gdzie kupić doładowanie energii?

Lipiec 20, 2017 Uncategorized 0

Licznik prądu na kartę z roku na rok zyskuje na popularności, choć do odpowiednika w telekomunikacji, czyli telefonu na kartę bardzo mu daleko. Gdzie kupić doładowanie energii?

Sklepy, markety, stacje

Określoną „porcję” energii można kupić poprzez sieć terminali w kioskach, sklepach, marketach oraz na stacjach paliwowych. Wystarczy sprzedawcy podać kwotę za jaką chcemy zakupić energię elektryczną. Otrzymany kod energetyczny, który składa się zazwyczaj z dwudziestu cyfr należy wprowadzić do licznika.

Internet

Doładowanie energii można kupić nie wychodząc z domu – przez Internet. W sieci są autoryzowane witryny, za pomocą których można zakupić kod energetyczny (przeważnie są to strony sprzedawców prądu, elektroniczne Biura Obsługi Klienta). Na witrynie należy podać kod kreskowy (jest inny dla każdego licznika przedpłatowego), kwotę doładowania, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz wybrać rodzaj płatności. Jeśli posiadamy konto bankowe to system może nas od razu przenieść na stroną internetową banku. Po dokonaniu płatności kod energetyczny zostaje wysłany przez system na adres e-mailowy albo smsem.

Biuro Obsługi Klienta 

Kod energetyczny zakupimy także w każdym stacjonarnym Biurze Obsługi Klienta danej firmy energetycznej. Niektórzy sprzedawcy umożliwiają także zakup doładowania przez telefon.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *