Licznik na kartę w Enea

Wszystko o licznikach przedpłatowych i cenach energii

Licznik na kartę w Enea

Czerwiec 28, 2017 Uncategorized 0

Enea to jeden z niewielu dostawców prądu, który umożliwia założenie licznika pre-paid. Co trzeba zrobić, aby mieć taki licznik?

Wniosek o wymianę licznika

Aby przejść na licznik na kartę należy udać się do firmy energetycznej z wnioskiem o zmianę taryfy. Na wniosku należy zaznaczyć punkt „zmiana warunków technicznych”. Następnie w punkcie „wnioskuje o” opisać co ma być zmienione. W pozycji „inne” należy wpisać prośbę o instalacje licznika przedpłatowego. Taki wniosek należy dostarczyć do Biura Obsługi Klienta albo wysłać pocztą tradycyjną lub e-mailem. Wniosek można także złożyć za pomocą elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Doładowanie energii elektrycznej

Licznik na kartę w Enea można doładować na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest Via Moje Doładowania – to system który jest dostępny w wielu punktach sprzedaży m.in. w sklepach, stacjach benzynowych. Prowizja od doładowania wynosi 2,49 zł. Oczywiście do doładowania energii elektrycznej niezbędne jest posiadanie specjalnego kodu kreskowego, który można nabyć dzwoniąc na infolinie Enea lub podczas wizyty w najbliższym Biurze Obsługi Klienta. Doładowanie licznika można także wykonać poprzez mojeplatnosci.pl. Prowizja za doładowanie wynosi 1,99 zł. Kod energetyczny można zakupić także za pomocą eBOK Enea. Operator wysyła kod sms-em lub emailem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *