Enea licznik przedpłatowy

Wszystko o licznikach przedpłatowych i cenach energii

Enea licznik przedpłatowy

Wrzesień 25, 2017 blog 0

Ofertę na licznik przedpłatowy ma także Enea. Aby z niej skorzystać należy złożyć odpowiedni wniosek – o zmianę taryfy energetycznej. Przejście na prąd na kartę wiąże się z wymianą licznika.

Wniosek o licznik pre-paid

Aby posiadać licznik przedpłatowy w Enea należy wypełnić wniosek o zmianę taryfy energetycznej. W nim należy zaznaczyć punkt „Zmiana warunków technicznych”. W części dolnej wniosku wpisać należy wpisać wnioskuje o założenie licznika przedpłatowego. Dostępne są dwie taryfy: jednostrefowa i dwustrefowa. Taki dokument  należy złożyć w punkcie obsługi klienta, wysłać tradycyjną pocztą albo e-mailem. Można także wypełnić specjalny formularz w eBOK Enea.

Doładowanie licznika

Kod energetyczny do licznika Enea można zakupić poprzez sieć Via Moje Doładowania, serwis Mojeplatnosci.pl albo eBOK. Lista punktów, które obsługuje sieć Via Moje Doładowania znajduje się na stronie www.enea.pl. Aby zakupić tutaj doładowanie licznika prądu należy posiadać kod kreskowy – należy go uzyskać w Biurze Obsługi Klienta albo poprzez infolinie Enea. Taki kod jest niezbędny także w przypadku zakupu kodu poprzez mojeplatnosci.pl. Doładowanie można zakupić także poprzez eBOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Logując się na swoje konto należ wybrać kwotę doładowania – po wykonaniu płatności kod energetyczny jest przysyłany smsem albo e-mailem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *